Терміновий викуп виробничих площ Обухів

  • Ви отримаєте до 85% від ринкової вартості виробничих площ в Обухові
  • Викуповуємо швидко за 1-3 робочі дні
  • Викуповуємо нерухомість в Обухові
  • Швидке і юридично правильне оформлення документів
  • Безкоштовна оцінка нерухомості
  • Всі витрати беремо на себе
[]
1 Step 1
Дізнайтеся ціну нерухомості та продайте її вже сьогодні!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Терміновий викуп виробничих площ Обухів – відносно нова послуга на ринку купівлі-продажу нерухомості в місті Обухів. З нашою допомогою Ви можете всього за 1-3 робочі дні продати будь-яку виробничу площу. Що добре, ми купимо її у Вас в найкоротші терміни, виплативши всю суму без розстрочки платежу.

Які виробничі площі ми готові купити?

У місті Обухів ми займаємося скупкою всіх видів виробничих площ. Наприклад, складські об’єкти, будівлі медичного призначення, санітарно-побутові приміщення (туалети, роздягальні, їдальні, буфети, кухні), будівлі цехів, конвеєрних ліній або майстерень, адміністративні приміщення (офіси або кабінети, зали для проведення тренінгів або конференц-зали), приміщення харчового виробництва, цеху або майстерні для обробки матеріалів та ін.

Що добре, ми готові купити виробничі площі в будь-якому стані (з ремонтом, без ремонту, в аварійному стані) і з будь-якою площею.

Де ми скуповуємо виробничі площі в Обухові?

Терміновий викуп виробничих площ займається скупкою нерухомості по всьому місту Обухів і Обухівському району. Крім того, Ви можете продати нам виробничу площу в будь-якому мікрорайоні Обухова: Піщана, Яблуневе (Петровський), Лікарня, Автошкола, Центр, Автостанція, Кринична, ТУСМ, Школа, Сосновий, Парниковая, Лукавиця і т.д.

До того ж, ми купимо виробниче приміщення по вулиці: Миру, Піщана, Жовтнева, Чумацький Шлях, Каштанова, Промислова, 8 Березня, Київська, 50 років Жовтня, Козацький Шлях, Малятко, Трипільська, Енергетиків та іншим.

Основні переваги термінового викупу виробничих площ Обухів

  • По-перше, це швидко. Всього за пару днів (від одного до трьох робочих днів) Ви можете продати нам будь-яку виробничу площу. Ми допоможемо з оцінкою і оформленням. В результаті, продаж пройде швидко і легко.
  • По-друге, це вигідно. Ви отримаєте за свою виробничу площу до 85% ринкової ціни без додаткових платежів і витрат. У підсумку, Ви отримаєте всю обумовлену суму відразу одним платежем.
  • По-третє, це комфортно. Вам не потрібно шукати покупця або, що ще гірше, витрачати свій час на очікування. Ми купуємо Вашу нерухомість швидко. До того ж, оформляємо всю необхідну документацію і оплачуємо за свій рахунок всі комісії, збори тощо.

Як з нами зв’язатися?

Для того, щоб дізнатися ціну на виробничу нерухомість і продати її швидко, залишайте заявку на сайті або телефонуйте: 068 544-32-32 , 095 251-69-40.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Позвонить сейчас