Терміновий викуп складських приміщень

  • Ви отримаєте до 85% від ринкової вартості складу
  • Викуповуємо швидко за 1-3 робочих дні
  • Викуповуємо склади в Обухові та Українці
  • Швидке і юридично правильне оформлення документів
  • Безкоштовна оцінка нерухомості
  • Всі витрати беремо на себе
[]
1 Step 1
Дізнайтеся ціну нерухомості та продайте її вже сьогодні!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Викуп складських приміщень. Є склад і Ви хочете його терміново продати, а покупця немає? Звертайтеся до нас! Ми дорого купимо Ваше складське приміщення в Обухові або Українці вже сьогодні. Ви отримаєте до 85% ринкової вартості. Всю процедуру оформлення беремо на себе. Зателефонуйте 068 544-32-32, 095 251-69-40, або залиште заявку на сайті. Ми передзвонимо і призначимо зустріч для огляду складу. Вся процедура викупу пройде швидко, від 1 до 3 робочих днів.

Які складські приміщення ми викуповуємо в м.Обухів та в м.Українка?

Нас цікавлять склади будь-якого типу (А, B, C, D) і в будь-якому стані. Дорого купимо склади: розподільні, транзитні, склади дострокового завезення, накопичувальні, універсальні, спеціалізовані, загальнотоварні, спеціальні, експедиційні, відкриті, закриті.

Де повинен бути розташований склад?

Скуповуємо склади в м. Обухів, м.Українка, а також склади, розташовані за межами цих міст, а також в межах Обухівського району.

Кому підходить послуга термінового викупу складів?

Послуга викупу складів існує для тих людей, хто хоче терміново продати склад, і при цьому не не морочитися з пошуком покупця, а також не хоче зв’язуватися з ріелторами та агенціями нерухомості.

Переваги послуги термінового викупу складів

Склад – досить специфічний об’єкт нерухомості. Незважаючи на це, завдяки послузі термінового викупу Ви можете швидко отримати гроші за своє складське приміщення продавши його нам. Всю паперову тяганину, оцінку, а також додаткові витрати – беремо на себе. Від Вас буде потрібна мінімальна участь.

Наші експерти використовують виключно законні методи оформлення документів. Ви можете бути впевнені в юридичній правильності угоди.

Не витрачайте час на пошуки покупця, продайте свій склад в Обухові, Українці вже сьогодні завдяки послузі термінового викупу нерухомості від 08700.com.ua.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Позвонить сейчас